Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ibišky a další rostliny

Moje ibišky a rostliny, které mi dělají radost...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro Martinu

(Sapho, 11. 3. 2009 19:43)

děkuji za pochvalu.Doufám, že se Vám časem také zadaří rozšířit si jejich počet.Přeji hodně krásných rostlin a radosti.

ibišky

(Martina, 10. 3. 2009 11:32)

Moc nádherné,měla jsem taky několik Ibišků,když jsme bydleli v bytovce,pak mě jich hodně odešlo.Jsme se přestěhovali do baráčku mám víc místa,tak chci začít znovu.Ibišek je nádherná rostlina dělá mě radost,když rozkvete.Máte překrásné Ibišky.ZDRAVIM

pro Zuzanu

(Sapho, 7. 3. 2009 21:42)

v létě se v Buchlovickém zámku prodávají ibišky, já tam sice nebyla, ale v diskuzi na www.living.cz, je dost nadšenců, kteří tam dobře nakoupili.Jinak já pár druhů koupila v různých pražských obchodech náhodně.

nákup

(Zuzana, 7. 3. 2009 20:46)

Aha a dají se u nás vůbec někde sehnaty některé z druhů, které máte?

pro Zuzanu

(Sapho, 7. 3. 2009 11:58)

Ibišky, které mám doma se také snažím množit, u exotických hybridů se mi zatím nedaří, ty je lepší roubovat.Některé jiné druhy občas u řízků kořínky pustí..Řízky na letošní rok už mají zamluvené zájemkyně z loňska.
Zdravím.

dotaz

(Zuzana, 6. 3. 2009 19:54)

Chtěla jsem se optat, zda množíte i ibšky co máte doma. Pokud ano, tak jestli by bylo možno si taky nějaký ten řízek zakoupit. Já mám zatím jen dva (jeden právě od lidí, co už je doma měli a dostala jsem řízek a druhý jsem podědila po babičce) a ty, co jsem si koupila v Baumarktu nebo Baumaxu nebo květinářství mi všechny pošly. Tak se snažim touto cestou. Mám sice oba červené, ale jeden má hodně vykrajované listy a i květy a je jednoduchý a druhý je plnokvětý. A ani jeden jsem va Vaší sbírce neviděla.

ibišky

(marie, 9. 4. 2008 22:10)

Přeji hezký večer a děkuji , že jsi ochotná nakoupit Ibišky. To budou mít v květinářství radost.Omlouvám se za tykání, ale na livingu jsme si doted všichni tykali.Snad se neurazíš a tykačku přijmeš . Já jsem babka důchodka -61 let, tak mě jenom těší když se můžu kamarádit s takovou bezva partičkou , která je poblázněná do Ibišků .Prohlédla jsem si Ibišky které máš a chci Ti nabídnout něco co nemáš. Jestli máš zájem.Měj se hezky a já se těším na noví přírůstek do mé sbírky Ibišků. www.ibiskovemameni.wbs.cz